Het team

Ons team bestaat uit 15 enthousiaste professionals die zich dagelijks en met veel plezier inzetten voor het beste resultaat.

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Marta Klement

Art-director marta@duocore.nl +31(0) 629373459

Marta Klement

Art-director marta@duocore.nl +31(0) 629373459

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Aldert-Jan van Duijn

DTP/art-director aldert-jan@duocore.nl 0612345678

Aldert-Jan van Duijn

DTP/art-director aldert-jan@duocore.nl 0612345678

Rein Krijgsman

Webdesigner rein@duocore.nl +31(0) 618712310

Rein Krijgsman

Webdesigner rein@duocore.nl +31(0) 618712310

Arie van Duijn

Drukker

Arie van Duijn

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Willeke van Dijk

Financiƫle medewerker administratie@duocore.nl

Willeke van Dijk

Financiƫle medewerker administratie@duocore.nl

Nieuws en tips

Wil je vier keer per jaar meer te weten komen over duocore?